Michael Gilden

6,2
78 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Gilden

Może ktoś by mnie zechciał oświecić (w razie czego zajrzę jeszcze do IMDB), bo chyba czegoś nie rozumiem...... :)

Zmarło (no, może nie "zmarło się", bo sam sobie zrobił "kuku", ale mniejsza o to0 się człowiekowi 5.12.2006 roku. I tu jest wsio jasne, ale zaraz pod spodem, w ciekawostkach widnieje, jakoby ".....popełnił samobójstwo 12 maja 2006 roku. ....". To, co on miał niby przeleżeć niemal 7 mies. gdzieś w zamknięciu, że dopiero grudzień uznano za datę jego śmierci ? No, bez jaj :P. A może wyjaśnienie jest bardziej prozaiczne, tylko ja go nie "qmam" ????


cOOba

Po prostu w krajach anglosaskich lub tylko w Stanach (niestety dokładnie tego nie wiem) w zapisie dat często umieszcza się liczby oznaczające miesiąc i dzień odwrotnie niż u nas - ktoś, kto o tym nie wiedział, pomylił przez to 5 grudnia (05.12.) z 12 maja (12.05.) i dodał omyłkową informację do ciekawostek, a ktoś inny, kto też o tym nie wiedział, pozytywnie zweryfikował tę kontrybucję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones