Mark HamillI

Mark Richard Hamill

8,2
29 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Hamill

Sam Hamill w wywiadzie powiedział, że złamał tylko nos, jednak gdyby to była prawda, to jego twarz nie zmieniłaby się tak diametralnie. Oprócz zupełnie innego nosa trochę zmienił się też kształt twarzy i oczu, może to być spowodowane wieloma bliznami. Z profilu różnica jest najbardziej widoczna. Myślę, że te pogłoski o poważnym wypadku i zniszczonej twarzy nie wzięły się z nikąd. Prawdą jest, że w późniejszych częściach wygląda zupełnie inaczej niż w nowej nadziei. Przed 1977 występował w kilku mniejszych produkcjach, tam jeszcze widać jego twarz przez wypadkiem. Podobno gdy w szpitalu zobaczył się w lustrze to stwierdził, że jego kariera jest skończona. To musiało być dla niego ciężkie przyzwyczaić się do nowej twarzy. Bardzo mi go szkoda. Dobrze, że się po tym nie załamał i dalej się rozwijał, choć w wolniejszym tępie. Nie wiadomo jakby się potoczyła jego kariera gdyby nie ten wypadek i jaki miała na nią wpływ zmiana twarzy. W każdym razie bardzo mi go szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones