PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428954}
4,1 100
ocen
4,1 10 1 100
iMurders
powrót do forum filmu iMurders

Nie widziałem go jeszcze ale już po plakacie i tutyle moge stwierdzić że to jakiś shit. To tak dla odmiany ocena przez obejrzeniem - ciekawy jestem czy się sprawdzi. Pozdro

ocenił(a) film na 5
LDQ

wisisz browara, film byl prawie dnem i to w kazdym calu, ale pomysl fajny, i starania.

dino40i4

hmm mówisz no ok to masz u mnie browarka ale z ciekawości sam sprawdzę jakość filmu :)

ocenił(a) film na 5
LDQ

ale uprzedzam, trzeba podejsc do niego jako niskobudzetowki i nie spodziewac sie zbyt wiele. czyli ogolnie to bym odradzal.

dino40i4

czasem tak się zastanawiam po co kręcą takie filmy. Wiedzą ze nie mają za dużo kasy na ich produkcję a sam pomysł to nie wszystko. Film najwyżej obejrzę dla zasady i po to bym mógł w innych wypowiedziach powiedzieć "...film denny jak iMurders". Oczywiście przed włączeniem postaram się nie nastawiać zbyt negatywnie bo później zarzuca mi na forum że film miał spaloną pozycję na wstępie.

ocenił(a) film na 5
LDQ

ale czasami znajduje sie wiecej kasy i robia nowa wersje. no i jakos trzeba zaczynac.

LDQ

Pierwsza Piła była nakręcona za kilka dolców i jest jednym z lepszych filmów jakie w życiu widziałem (ale tylko pierwsza część). Grany obecnie w kinach Paranormal Activity kosztował 5000$, a jest grany i podziewiany na całym świecie - zarobił już grube miliony.

Niech próbują, a nawet jeżeli tylko jeden na 100 000 filmów wyjdzie i przebije hollywoodzkie hity to i tak będzie to dostatecznym argumentem za ;-)

ocenił(a) film na 5
rafamalk

no tak, paranolmal z tego co kojarze 75000, a nie 5000, ale to wciaz malo jest. ten ffilm chyba nie probowal nawet w te klimaty uderzyc. a od pily wole cube. nagrany za 85 w garazu.

LDQ

Genialne! Ocenianie filmu po plakacie :D

ocenił(a) film na 6
LDQ

cube został nagrany za ok 800 tys zł ...

ocenił(a) film na 4
wmbco

Paranormal Ac? Cube? co wy tu wogle z innej beczki dajecie....
Jeśli chodzi o "imurders" no rzeczywiście pomysł nie był zły aczkolwiek zabrakło kasy na dobrą realizację.Niektóre sceny były lekko żałosne ale trzeba odznaczać się nutką wyrozumiałości przy takich filmach.Dam naciągane 4/10....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones