PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547}

Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
8,1 297 224
oceny
8,1 10 1 297224
7,8 32
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część VI Powrót Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

Gwiezdne Gazy:

ocenił(a) film na 1

Nowa Szaleta
Imperium Popiarduje
Smród Jedzie
Sraczka Widmo
Atak Kloców
Zemsta Shitów
Przebudzenie Piarda
... A tak na poważnie, ostatnio leciała ta część w tv i z ciekawości postanowiłem oglądnąć chociaż początek, zobaczyć czy słusznie nie lubię tej serii mimo iż nie widziałem ani jednej części... No i potwierdziła się moja intuicja, miałem wrażenie jakbym oglądał skrzyżowanie muppetów z gumowymi potworami z Wiedźmina, ta groteskowo-obciachowa kanonada przerywana wystąpieniami nie strasznego, a wręcz śmieszno-astmatycznego Dartha Vadera (+ efekty nie-przecinania przeciwników mieczami świetlnymi) wywołała u mnie salwy śmiechu i politowania, nie wiem, może w kolejnych nowszych produkcjach jest więcej powagi, dobrych efektów, ale tak jak nie przepadałem za tą serią, tak i nadal nie mam zamiaru męczyć moich oczu kolejnymi częściami Gwiezdnych Gazów. Nie rozumiem fenomenu tegoż "arcydzieła" ale na szczęście rozumieć wszystkiego nie muszę.

Marieka

Może nie zasługuje na ocenę 1, dla mnie ta część jest po prostu nudna a jedynie co w niej jest dobre to końcówka. Pamiętam jako dziecko jak byłam z tatą w kinie na tym, to strasznie się wynudziłam oczekując wreszcie kiedy to się skończy. acha no i nie rozumiem fenomenu tej produkcji i dlaczego ta seria jest uznawana za dzieło. Otóż nie wiem dla kogo jest ten film bo dziecko śmiertelnie się na nim wynudzi a straszy widz raczej będzie zażenowany oglądając to przedstawienie no i oczywiście też się wynudzi ; )

ocenił(a) film na 7
Marieka

Z cyklu "Nie wiem ale się wypowiem"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones